aktualności

Nowości tego lata!!

Bądź razem z nami na bieżąco !!!

 
Power Gel - TECHNOLOG RADZI -
Pamiętaj, aby przed każdym użyciem wstrząsnąć w celu wymieszania barwnika. Produkt łatwo wprowadza się w różne masy, ale z uwagi na intensywność mocy barwiącej uważnie dozuj produkt kropla po kropli każdorazowo dokładnie mieszając. Możesz również zrobić próbę koloru w mniejszej ilości masy.
 OS-LC Barwnik do białej czekolady - TECHNOLOG RADZI -
Aby produkt dał najlepszy efekt należy go prawidłowo przygotować do pracy. W tym celu przed użyciem wstrząśnij buteleczkę, aby umożliwić wymieszanie barwnika.
Dripy - TECHNOLOG RADZI -
Jaki efekt dekoracyjny chcesz uzyskać? Produkt w zależności od podgrzania ma różną gęstość, grubość kropli oraz czas
zastygania, dzięki czemu możesz dopasować go do swoich potrzeb. Pamiętaj, że temperatura dekorowanej powierzchni również wpływa na
efekt końcowy. Jeden produkt – wiele możliwości!   
Toner do ploterów - TECHNOLOG RADZI -
Przed nałożeniem zadrukowanego papieru waflowego posmaruj go od spodu tłustą masą, wyrównaj. Od góry pokryj go lakierem w płynie - Lustre Liquid.
Agar Agar -
Agar Agar to naturalna, niskokaloryczna substancja żelująca w proszku. Stosowana jako roślinny, wegański zamiennik żelatyny, m.in.
do galaretek. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Albumina -
Białko jaja kurzego w proszku. Stosowane jako alternatywa dla świeżego białka kurzego do lukru królewskiego, bezy, pianek, stabilnych kremów, dekoracji i innych. Produkt cechuje się dużą wydajnością. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego oraz wilgocią.


Pektyna NH-  Stosowana do galaretek, musów, żelków, glazur, dżemów i polew. Pektyna – Amidowana chronić przed wilgocią.
Pure COCOA Buter - Czyste masło kakaowe o przyjemnym zapachu i smaku. Stosowane jako półprodukt do polew, mas i dekoracji. 
Tiul w dwóch wersjach kolorystycznych: 
Złota i Netural - (do samodzielnego wybarwienia!!).
Tiul jest wyjątkowy: lekki oraz elastyczny, nie kruszy się z upływem czasu, można z niego wycinać dowolne kształty, pozwala uzyskiwać różną grubość i strukturę, szybki w przygotowaniu. 
Velvet Spray Professional - TECHNOLOG RADZI - 
Aby produkt dał najlepszy efekt należy go prawidłowo przygotować do pracy. W tym celu
przed użyciem zagrzej go w kąpieli wodnej. Aby uzyskać pożądaną konsystencję ogrzej równomiernie pojemnik, a następnie wstrząśnij. Pamiętaj, aby nie przekroczyć temperatury 50°C. Jeśli kulka swobodnie przemieszcza się w masie możesz rozpocząć aplikację produktu. Produkt nanoś na dobrze schłodzone powierzchnie z odległości ok. 25 cm pod wyciągiem lub odpowiednią osłoną. Zamsz możesz nakładać warstwami. Przed nałożeniem kolejnej warstwy pozostaw do wyschnięcia. Po zakończonej pracy tort lub dekorację niezwłocznie wstaw do lodówki.

powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =