Zapisz się do newslettera: Zapisz

Barwniki w płynie

naturalne

W związku z rosnącą popularnością stosowania rozwiązań naturalnych w przemyśle spożywczym, proponujemy, szeroką gamę barwników naturalnych wodnorozpuszczalnych. Barwniki te, można stosować w miejsce, dotychczas używanych barwników syntetycznych. Zamieniające dotychczas wykorzystywane preparaty chemiczne na półprodukty naturalne i ekologiczne.


kolory
Żółty Jasny - WS szczegóły >>
Żólty - WS szczegóły >>
Pomarańcz - WS szczegóły >>
Morela - WS szczegóły >>
Czerwień - KAC szczegóły >>
Czerwień Malinowa BVWS szczegóły >>
Czerwień Karminowa KAWS szczegóły >>
Zielony Jasny - WS szczegóły >>
Zielony Ciemny - WS szczegóły >>
Brąz Karmelowy - WS szczegóły >>
Czerń - WS szczegóły >>Zastosowanie:
Barwniki Naturalne w płynie można stosować do wszystkich zastosowań wodno-rozpuszczalnych. Barwniki te można również nanosić za pomocą aerografu.

 

Opakowanie:
Jedno opakowanie zawiera 40 gram płynnego barwnika.

 

Dozowanie:
Zaczynać dozowanie od minimalnej ilości barwnika. Powoli należy zwiększać dozy do uzyskania pożądanego koloru. W warunkach domowych polecamy dozowanie wykałaczką. Należy pamiętać że kolory naturalne nie są tak intensywne jak tradycyjne barwniki syntetyczne.

 

Informacje techniczne:
Naturalne barwniki NAT-L w płynie, są produktami niezawierającymi barwników syntetycznych, o podwyższonej sile barwienia i koncentracji. Należy zwrócić uwagę, iż barwniki naturalne, zależnie od pH, mogą mieć różne odcienie koloru. Ponadto są one wyraźnie mniej odporne na obróbkę termiczną i bezpośrednie światło słoneczne od tradycyjnych barwników syntetycznych.

 

Indeks grupy:
NAT-L-0XX

UWAGA! Przedstawione na stronie internetowej kolory wybarwień mają charakter poglądowy i nie powinny być traktowane zobowiązująco.

 

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies
Akceptuję  |   Ukryj