Zapisz się do newslettera: Zapisz

Kleje Spożywcze -  CMC

Klej Spożywczy - Cukrowy jest niezastąpiony przy tworzeniu słodkich dekoracji. Forma żelu, idealnie łączy ze sobą figurki i kwiaty z masy cukrowej czy marcepanu. Teraz nie trzeba już wyrzucać uszkodzonych podczas transportu dekoracji. Wystarczy je skleić naszym klejem. Forma proszkowa Kleju Spożywczego jest idealna jako uelastyczniacz i stabilizator do mas cukrowych.


Kleje Cukrowe
w Żelu (tubka) szczegóły >>

Polecamy super wydajny klej cukrowy w żelu teraz dostępny również w wygodniej tubce! Nie potrzeba używać patyczków czy łyżeczek. Można bezpośrednio z tubki wycisnąć odrobinę kleju, dokładnie tam, gdzie jest on potrzebny.


Łączenie słodkich dekoracji nigdy nie było tak łatwe!

w Żelu (słoiczek 26g) szczegóły >>

Jadalny klej cukrowy, jest pomocny przy tworzeniu dekoracji z masy cukrowej i marcepanu. Idealnie się sprawdza do naprawy uszkodzonych w czasie trasportu figurek i kwiatów.

w Proszku (słoiczek 19g) szczegóły >>

Klej spozywczy w proszku - CMC - to stabilizator i uelastyczniacz masy, doskonały dla zwiekszania lepkości marcepanu i masy cukrowej.
Opakowanie:
Klej w żelu - 26gram, 1kg, 5kg,
Klej w proszku (granulat) - 19gram, 1kg, 5kg,
Klej w proszku - 1kg, 5kg, 25kg.

 

Zastosowanie:
Klej w żelu, klejenie dekoracji z masy cukrowej, marcepanu. Niezastąpiony przy tworzeniu kwiatów i figurek. Przydatny również do naprawy uszkodzonych podczas transportu dekoracji.

Klej w proszku, upastyczniane mas cukrowych i ciast.

Dozowanie:
Klej w żelu: nałożyć na klejoną powierzchnię, przytrzymać klejone elememty. W razie potrzeby rozcieńczyć wodą.
Klej w proszku: dodać do masy aż do zuyskania porządanego rezulatatu.

Indeks grupy:

K-00X

 

Pakowanie:

Na kartonowe paletki po 20 sztuk dowolnego koloru (dla słoiczków oraz tubek).

 

* W obiegu, znajduje sie jeszcze stara partiia barwników w opakowaniach 18 gram.

UWAGA! Przedstawione na stronie internetowej kolory wybarwień mają charakter poglądowy i nie powinny być traktowane zobowiązująco.

 

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies
Akceptuję  |   Ukryj